Wślij wiadomość
E-mail: biuro@automalinowscy.pl
Auto Serwis Malinowscy Chlebowo
Zadzwoń do nas
Telefon: 503-503-205
logo firmy - Auto Serwis Malinowscy

Serwis

Zdjęcie przedstawia naszą firmę

Niesprawny samochód nie tylko może okazać się bezużyteczny, ale także powodować zagrożenie zarówno dla kierowcy czy pasażerów wadliwego samochodu, jak i innych osób znajdujących się na drodze. Dlatego niezwykle ważne jest naprawianie wszelkich usterek na bieżąco. Warto przy tym jednak skorzystać z usług najlepszych fachowców, by zyskać pewność, że usługi serwisowe będą wykonane na najwyższym poziomie. Pełną satysfakcję i fachową pomoc możecie Państwo znaleźć w naszym Auto Serwisie.
 
Usługi na najwyższym poziomie
W serwisie zatrudniamy mechaników z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują z pasją i pełnym zaangażowaniem, wciąż rozwijając się i na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie klienta. Ponadto serwis pojazdów wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, które pozwalają na realizację każdego zlecenia. Pracujemy na światowej klasy urządzeniach firmy Hunter Engineering Company amerykańskiej produkcji.  Dzięki bogatemu zapleczu i wyspecjalizowanej kadrze pracowników jesteśmy więc w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i zagwarantować fachowe naprawy oraz profesjonalną obsługę samochodów.
 
 
Czym zajmuje się nasz serwis pojazdów?
W Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Chlebowie wykonujemy wszelkie niezbędne usługi z zakresu mechaniki samochodowej. Specjalizujemy się w szeroko pojętej mechanice samochodowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia – od prostych wymian płynów, aż po skomplikowane naprawy usterek. Klientom oferujemy szybką i fachową pomoc na wysokim poziomie i kompleksową obsługę ze strony doświadczonych mechaników samochodowych. Zajmujemy się więc ustalaniem przyczyn usterek i uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów czy mechanizmów pojazdów, a także dokonujemy ich usunięcia w zespołach i układów pojazdów samochodowych.   Tu usunąłem to zdanie bo nie będziemy wykonywać tych usług  . Przy realizacji usług korzystamy z profesjonalnego wyposażenia i materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom współczesnej techniki motoryzacyjnej.
 
 
Auto Serwis - Szczegółowy zakres usług
Zajmujemy się kontrolą stanu technicznego pojazdu przed zakupem, dokonujemy szczegółowej diagnostyki, a także wykonujemy drobne wymiany takie jak wymiana filtrów, płynów eksploatacyjnych czy oleju. Wykonujemy również naprawy zawieszenia, układu kierowniczego czy wydechowego, wymianę amortyzatorów, a także zajmujemy się naprawą układu hamulcowego, w tym wymianą klocków hamulcowych.