Wślij wiadomość
E-mail: biuro@automalinowscy.pl
Auto Serwis Malinowscy Chlebowo
Zadzwoń do nas
Telefon: 503-503-205
logo firmy - Auto Serwis Malinowscy

Stacja kontroli

Zdjęcie przedstawia naszą firmę

Jakie pojazdy można poddać badaniom technicznym?
W naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wykonujemy badania techniczne niemal wszystkich pojazdów – zajmujemy się badaniem motocykli i motorowerów, a także wszelkiego rodzaju samochodów – osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również autobusów czy mikrobusów oraz pojazdów specjalnych. Okręgowa stacja kontroli w Chlebowie diagnozuje także pojazdy takiego rodzaju jak ciągniki rolnicze, przyczepy i naczepy przeznaczone do połączenia z pojazdami silnikowymi. Dokonujemy badań technicznych pojazdów sprowadzanych zza granicy, zasilanych gazem czy nawet przystosowanych do przewozu materiałów niebezpiecznych.
 
 
Zakres wykonywanych usług
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Chlebowie zajmuje się dokonywaniem badań technicznych, okresowych, jak również dodatkowych.  W ramach okresowych badań technicznych przeprowadzamy diagnostykę samochodów osobowych i ciężarowych, pojazdów uprzywilejowanych i taksówek, autobusów i motocykli, a także pojazdów sprowadzanych zza granicy, przyczep i naczep, ciągników rolniczych i samochodowych oraz pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy i egzaminowania. Dodatkowe badania techniczne przeprowadzamy na pojazdach z instalacją gazową, przewożących niebezpieczne materiały, przystosowanych do ciągnięcia przyczepy, a także tych, w których dokonano zmian konstrukcyjnych. Badania oferowane przez naszą Okręgową Stację Kontroli Pojazdów obejmują także szczegółową diagnostykę pojazdów uczestniczących w kolizji drogowej, co pozwala zyskać pewność, że po wypadku na drodze pojazd jest w pełni bezpieczny oraz zdatny do dalszej jazdy. W przypadku wykrycia usterek istnieje zaś możliwość ich szybkiego wyeliminowania dzięki usługom oferowanym przez naszych wybitnych mechaników. Dodatkowo dokonujemy szczegółowej diagnostyki w ramach badań technicznych po skierowaniu przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę. Niezależnie więc od rodzaju pojazdu i zakresu diagnostyki, w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów na pewno zdołamy wykonać wszelkie niezbędne badania.
 
 
Nowoczesne wyposażenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów
Posiadamy najnowocześniejszą linię eurosystem urządzeń diagnostycznych niemieckiej firmy MAHA. Są to urządzenia najwyższej klasy, co sprawia, że jesteśmy w stanie przeprowadzić wszelkie niezbędne badania, a także dokonać diagnozy pojazdu niezależnie od tego, czy jest to motor, samochód czy może autobus. Urządzenia firmy MAHA umożliwiają nam sprostanie wymaganiom każdego klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową, a jednocześnie fachową usługę na możliwie najwyższym poziomie. W naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zatrudniamy tylko wybitnych diagnostów, którzy znają się na swojej pracy i wykonują ją z pełnym zaangażowaniem, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie klienta. Fachowa obsługa w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem i pełnym zaangażowaniem pracowników gwarantuje satysfakcję oraz wysoki poziom usług świadczonych przez naszą Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.