Wślij wiadomość
E-mail: biuro@automalinowscy.pl
Auto Serwis Malinowscy Chlebowo
Zadzwoń do nas
Telefon: 503-503-205
logo firmy - Auto Serwis Malinowscy

klimatyzacja

Zdjęcie przedstawia naszą firmę

Sprawnie działająca klimatyzacja samochodowa gwarantuje wysoki komfort jazdy, a przede wszystkim bezpieczeństwo. W naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zajmujemy się realizacją usług z zakresu kompleksowego przeglądu klimatyzacji w samochodzie.
 
 
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Zbyt mała ilość czynnika chłodzącego czy brak oleju w układzie może spowodować kosztowne awarie. Ważne jest więc regularne i kompleksowe wykonywanie przeglądu samochodowej klimatyzacji. Dzięki temu można zyskać gwarancję, że będzie ona działać przez długie lata i to bezawaryjnie.
 
 
Szczegółowy zakres usług
Diagnoza klimatyzacji jest niezbędna w przypadku jej niesprawnego działania. Świadczone przez nas usługi polegają więc na wykryciu usterki i wycenieniu kosztów naprawy. Dzięki specjalistycznym testom i doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie uzyskać rzetelne wyniki diagnozy i podjąć odpowiednie działania naprawcze. Usługi z zakresu klimatyzacji samochodowej realizowane przez naszą Okręgową Stację Kontroli Pojazdów obejmują także napełnianie klimatyzacji samochodowej w pojazdach różnych marek. W serwisie zajmujemy się między innymi wymianą sprężarek i filtrów osuszaczy, a także wymianą i dorabianiem przewodów chłodniczych oraz skraplaczy.  Podczas standardowego przeglądu klimatyzacji samochodowej pracownicy naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zajmą się wymianą czynnika chłodniczego, osuszeniem układu, dolaniem oleju sprężarkowego oraz dokładnym sprawdzeniem działania poszczególnych elementów wykonawczych klimatyzacji takich jak sprężarka, wentylator dmuchawy wewnętrznej i wentylator skraplacza.